Oferujemy szeroką gamę

Realizujemy nowoczesne
szkolenia od 1991 roku

In TRANSLATOR

Szkoląc się u nas przedsiębiorca uzyska dofinansowanie na szkolenie w ramach
Europejskich Funduszy Szkoleniowych dla mikro, małych i średnich przedsiębiorstw.

Kim jesteśmy

Międzynarodowe Centrum Edukacyjne In TRANSLATOR powstało jako poszerzenie działalności Międzynarodowego Centrum Językowego TRANSLATOR, które jako pierwsza szkoła językowa na Śląsku uzyskało wpis do ewidencji MENiS-u w 1991 i które w 2005 zostało uhonorowane pierwszym miejscem w rankingu Newsweek Polska.

Z naszej oferty edukacyjnej skorzystało wiele znanych firm, instytucji i międzynarodowych korporacji, takich jak np. Fundusz Górnośląski S.A., ING Bank Śląski, PKO Bank Polski, Johnson&Johnson, Media Markt, Jeronimo Martins, Teatr Śląski i wiele innych wymienionych w liście referencyjnej.

Oferujemy szeroką gamę modułowych szkoleń biznesowych, z zakresu ochrony danych osobowych RODO, IT, zawodowych, rozwoju osobistego, a także językowych skierowanych do wszystkich firm i instytucji, które rozumieją, iż nieustanne podnoszenie kwalifikacji oraz intelektualna wszechstronność stanowią gwarancję skutecznego działania i powodzenia w osiąganiu zamierzonych celów.

Nasze szkolenia to seria kompilacyjnych programów będących kwintesencją bogatych edukacyjnych doświadczeń w pracy z firmami i dużymi instytucjami od 1991 roku. W obliczu niezwykle dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości rynkowej wychodzimy naprzeciw realnym potrzebom pracodawców i pracowników.

Jak stworzyć skutecznego siebie – Szkolenie z zakresu motywacji i świadomej transformacji mentalnej.

Być albo nie być Twojego biznesu – Jak wykorzystać istniejące narzędzia internetowe, aby zyskać widoczność własnej firmy bez nakładów.

Twój nowy, obowiązkowy system ochrony danych osobowych.

Skuteczny dialog we wszystkich obszarach zawodowych.

Co robić, żeby przekonać?

Formułowanie standardów poziomu obsługi klienta.

Prawne i psychologiczne aspekty windykacji.

Pułapka czy nowe możliwości?

Nowoczesne strategie marketingowe.

Branżowe, biznesowe potwierdzone międzynarodowymi certyfikatami.

Medyczne, kosmetyczne, pedagogiczne, dietetyczne, IT, fizjoterapeutyczne, prawnicze, finansowe.

Błyskawiczna ocena kursu walut – Szkolenie z zakresu skutecznej i przejrzystej na każdym poziomie zaawansowania japońskiej metody analizy wykresów giełdowych

Kim jesteśmy

Modułowa, kompilacyjna struktura szkoleń pozwalająca na zindywidualizowanie programu szkoleniowego pod potrzeby firmy

Nieustanne aktywizowanie Słuchaczy poprzez techniki socjoterapeutyczne, artterapeutyczne, symulacyjne, warsztatowe, dramy oraz neurolingwistycznego programowania